SEYAHAT VE SPOR ÇANTASI

Genellikle sık sık seyahat edenler, düzenli spor salonuna gidenler, haftalık halı saha maçı yapanlar elinin altında hazır bir çanta bulundurmak isterler. Bu açıdan seyahat ve spor çantası, insanların tercih ettiği bir çanta tipidir. Diğer taraftan seyahatlerde ve sporda kullanılması bakımından, marka bilinirliğini arttırmaya yardımcı olarak firmaların promosyon üründe istedikleri bir ürünümüzdür.

Çantalarımızda elle taşıma ve omuz askı aparatı mevcut. Bunun yanında farklı renk kombinasyonu yaparak firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Seyahatlerde kullanılacağı için dayanıklı malzemeden üretilir. Siparişlerinizin imalat süreci yaklaşık on günde tamamlanır. Hem ucuz seyahat ve spor çantası hem de firmanızı temsil eden bir promosyon istiyorsanız ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Hizmet verdiğiniz ya da hitap ettiğiniz insanlar çok sık seyahate çıkıyor olabilir, çalışanlarınız ya da ürün tedarik ettiğiniz firmanın çalışanları her hafta halı saha maçı düzenliyor olabilirler. Bu tip çantalar bu açıdan, hem müşteri bağlılığını sağlayabilmek hem de çalışanların şirket aidiyetini artırmak için çok işinize yarayacaktır. Bununla birlikte, üzerinde firmanızın logosu olması nedeniyle yeni müşterilere ulaşmakta sizin için kolay bir yol olacaktır. Seyahat ve spor çantası ucuz ve kaliteli olması için firmamız Nobel Çanta ile irtibata geçip hemen bilgi alabilirsiniz. Şirketinize özel nakış, transfer baskı ve serigrafi imkanı da vardır.

Tek bir sonuç gösteriliyor