Deri Çantalar
Kadın ve erkeklerin ortak çanta arayışlarının için de ilk sırayı deri çantalar almaktadır. Kullanışı kolay değişik ebat ve renklerde üretilen deri çantalar erkeklerin de evrak çantası olarak tercih ettiği çanta modelleri arasındadır. Üretim kalitesi ve titiz işçilikle üretilen çantalarımız sizlerin istek ve taleplerini karşılamak için profesyonel ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Sezon trendleri ön planda bulundurularak, özgün tasarımlarla buluşturularak uygun fiyatlara sizler için satışa sunulmuştur.
En kaliteli deri çanta seçeneklerimiz için de erkekler tarafından en çok kullanılan deri ve suni deriden üretilen evrak çantalarımız 37×28 cm ebatlarında üretilmektedir. Toptan siparişler de ebatlar üzerinde oynama imkânımız ve isteğe göre evrak çantası siparişlerini kabul etmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinden taviz vermeden uzun yıllardır sektör de öncü olmuştur.
Dinamik ve genç ekibimizle, pazarlama ve satış konusun da kaliteli hizmet ve kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden çalışmaktayız.Deri çanta ucuza satılan bir ürün müdür? Dediğinizi duyar gibiyiz. Firmamız üretimden satışa kadar her şeyle birebir ilgilenmektedir. Sektör de ki geniş pazarlama ağımız sayesinde uygun fiyatlara deri çanta imalatı yapabilmekteyiz. Yenilikçi yapımızla ithalat, ihracat yapma kapasitesine sahip bir kuruluş olmanın avantajlarını müşterilerimizle paylaşmak başlıca kriterlerimizin başında gelmektedir. Ürünlerimizden faydalanmak için internet sitemiz ve telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek sizlere güvenilir hizmet sunmamıza imkân verirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor