POSTACI OMUZ ÇANTASI

Kongre, sempozyum. konferans, kısa mesafeli gezi gibi günübirlik süren programların vazgeçilmezi olan postacı omuz çantası uygun fiyata almak için Nobel Çanta’yı inceleyebilirsiniz. Toptan olarak verebileceğiniz siparişlerinizi ortalama 7 ila 15 gün sonra teslim alabilirsiniz. 250’den fazla vereceğiniz siparişlerde kumaş renginde değişiklik isteyebilirsiniz. Çanta üzerine renkli baskı, nakış baskı imkanlarımız da vardır.

Günübirlik programlarda insanlar, yanına gün içerisinde ihtiyacı olan şarj aleti, not defteri, kalem, kitap, laptop, tablet gibi malzemeler almak ister. Özellikle kongre gibi toplantılarda reklam ve bilgilendirme broşürlerini, diğer promosyon ürünleri almak isterler ama ellerinde taşımak istemezler. Böyle durumlar için promosyon olarak vereceğiniz postacı omuz çantası ile müşterilerinize ve hitap ettiğiniz kitleye çok kolaylık sağlayacaksınız ve onlara ulaştırmak istediğiniz tanıtım mesajlarını hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırabileceksiniz.

Heybe tipi veya çapraz askılı çantalardan sipariş verebileceğiniz gibi tela, kanvas, bez kumaş seçenekleriyle çanta siparişi verebilirsiniz. Omuz askı aparatı mevcuttur. Bu şekilde uygun fiyata toptan postacı omuz çantası siparişi verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişleri Türkiye’nin her yerine ulaştırabildiğimiz gibi, memnun olmadığınız ve hatalı olan ürünleri 30 gün içerisinde iade garantisi vermekteyiz. Ayrıca, firmamızdan talep ettiğiniz siparişlerde bizimle paylaştığınız bilgilerinizin Nobel Çanta güvencesinde olduğunu belirtmek isteriz. Fiyat öğrenmek veya sipariş vermek istediğinizde sipariş adedini, hangi tip çanta istediğinizi, ebatlarını, üzerine eklenecek baskının ne şekilde olduğunu belirlemeniz siparişin hızlı ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Gösterilen sonuç sayısı: 12