Promosyon Körüklü Laptop Çantası


Açıklama

Promosyon Körüklü Laptop Çantası
İstediğiniz her adette baskılı veya baskısız Promosyon çanta siparişi verebilirsiniz: Promosyon Çanta fiyatları sipariş adedine ve çanta üzerine yapılacak baskıya göre değişecektir. Fiyatlandırma 500 adet için yapılmıştır. Baskı ücreti ve KDV fiyata dâhil değildir. 
Promosyon körüklü laptop çantası modelimiz stoklu olarak depomuzda mevcuttur, baskılı veya baskısız olarak sipariş verebilirsiniz. Baskısız alarak aynı gün alabilirsiniz. Stoktaki ürün rengi siyahtır.
200 adet ve üzeri siparişlerinizde size özel imalat yapılarak çantanın kumaş rengi ve türü, iç astar rengi veya fermuar rengi değiştirebilir.
Çantanın dış kısımları 1900 denye su geçirmeyen imperteks kumaş, astarlar ise 270 denye imperteks kumaş cinsinden üretilmiştir çanta ebadı 32x42x15 cm büyüklüğündedir. Çanta 2 ön cep, 2 üst ve 2 arka bölümden oluşmaktadır, çanta içerisinde ilave küçük cepler ve köpük destekli laptop bölmesi yer almaktadır. Çanta gövdeleri 8 mm kalınlığında köpük sünger ile desteklenmiştir. Tip 8 kalitesinde fermuar kullanılmıştır. Çantanın alt kısmına icabında genişleyebilmesi için fermuarlı ve gizli körük bulunmaktadır. 
Promosyon körüklü Laptop Çantalarının içine veya dışına istediğiniz bir alana Logo baskı yapmak mümkündür. Çanta üzerine nakış, transfer baskı, klasik serigrafi boya baskı veya lazer baskılı metal toka da uygulanabilmektedir. Ayrıca suni deri üzerine sıcak kabartma baskı yaparak çanta üzerine imalat esnasında dikilebilmektedir. Baskı ücretleri basılacak görseldeki renk sayısına, baskı tekniğine ve sipariş adedine göre değişmektedir. Stoklu Promosyon körüklü laptop çantalarına teknik açıdan sadece 1 renk Logo baskı veya transfer baskı yapılabilmektedir.
Logo Baskılı körüklü laptop çantası imalatı süresi sipariş adedine değişecektir. Logo baskılı Stoklu promosyon körüklü çanta modelleri baskılı olarak birkaç gün içerisinde verilebilmektedir. 
Lütfen güncel stok ve üretim süresini sorunuz
Logo baskılı körüklü evrak çantası imalatı yaptıran firmalar genellikle Kongre organizasyon firmaları, dernekler veya kurumsal firmalardır. Promosyon körüklü laptop ve evrak çantası imalatı yaptırmak uzun vadeli etkili ve kalıcı bir tanıtım aracıdır.
İmalatını yaptığımız Promosyon çanta modellerimizi İSTOÇ Toptancılar sitesinde bulunan Avrupa Çanta satış ofisimize gelerek görebilir, toplu alımlarınız için sipariş öncesi örnek isteyebilirsiniz. İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan çanta imalatı atölyemize gelerek üretim ve baskı aşamalarını da takip edebilirsiniz. 
Promosyon çanta imalatı yapan firmamız Fuar, kongre, Sempozyum gibi tüm etkinlikleriniz için çanta imalatını sürdürmektedir. İmalatını yaptığımız çantaları İstanbul içi ve İstanbul dışına anlaşmalı olduğumuz nakliye veya kargo şirketleri ile uygun fiyatlara göndermekteyiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Promosyon Körüklü Laptop Çantası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Gönder