Gösterilen sonuç sayısı: 4

PLAJ ÇANTASI
Yazın olmazsa olmazlarından plaj çantaları kadınların vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Değişik renk ve modeller de herkesin zevkine hitap eden plaj çantaları imalat ve satışını yapan firmamız da aradığınız özellikler de plaj çantaları mevcuttur. Plaj çantası siparişi vermek istiyorsanız, fiyat bilgisi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En ucuz plaj çantası nereden bulurum? Sorusuna yanıt bulmak için, plaj çantası model ve kumaş seçeneklerini firmamızdan öğrenebilirsiniz.
Plaj çantaların da 3 farklı kumaş seçeneği mevcuttur. İmperteks kumaş, kanvas kumaş ve rips kumaş en çok tercih edilen plaj çantası kumaş çeşitleridir. Ürünlerimiz de 190 gr ile 200 gr arasında kumaş kullanılmaktadır. İstenilen ölçüler de çanta üzerine baskı yapılmaktadır. Dikey ve yatay farklı ebat seçeneklerinde plaj çantası üretimimiz mevcut olmakla birlikte, en çok tercih edilen 35×40 cm büyüklüğünde olan plaj çantalarıdır.
Plaj çantası en uygun nerede bulurum diye merak etmeyin. Firmamızla iletişime geçmeniz yeterli. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle, uzun yıllardır sektör de sizlere hizmet etmekteyiz. Dinamik ve genç pazarlama, satış ekibimizle kurulduğu günden bugüne kadar, ürün kalitesi ve hizmetten taviz vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Doğru çözümler profesyonel kişiler tarafından sunulur. Sektör de geniş pazarlama ağımız ve yenilikçi yapımızla imalat, ihracat ve ithalat yapmaktayız. İnternet sitemiz ve telefon numaramızdan bizimle iletişime geçtiğiniz de kısa sürede hizmet alırsınız.